Podporovaní sportovci


Adéla Boudíková
*1986, Jablonec nad Nisou, dálkové běhy na lyžích

S běžeckým lyžováním jsem začínala ve dvaceti letech v pražském vysokoškolském oddílu VSK Humanita. Do té doby jsem se věnovala studiu na gymnáziu, hře na klavír, práci na farmě a rekreačně sportům, které byly v naší vesnici dostupné. Nyní studuji doktorské studium na FTVS UK, které bych měla na podzim ukončit.

Můj sportovní sen: vyhrát Koenig Ludwig lauf
Josef Dostál
*1993, Praha, rychlostní kanoistika - kajak

Když zrovna nesedím v lodi, tak rád rybařím, sjezduji na lyžích nebo si zazpívám. K jídlu si rád dám pořádný kus pečeného masa nebo ovocné knedlíky.

Můj sportovní sen: Vyhrát OH na singlkajaku a být mistrem světa v dospělé kategorii

Martin Fuksa
*1993, Nymburk, rychlostní kanoistika - kanoe

Volný čas rád trávím doma s rodinou , přítelkyní nebo kamarády. Teplými kraji u moře také nepohrdnu. Kromě mých blízkých mě zajímají dobré knížky, film, hudba a auta.

Můj sportovní sen: Získat medaili na Olympijských hrách!


Gabriel Harangi
*1990, Brno, parkour [parkur]

Mojí nejoblíbenější činností je rozhodně trénink! Teda pokud zrovna nebudu sedět u jídla. Potom se mojí nejoblíbenější činností stává jedení právě toho co je přede mnou :-).

Můj sportovní sen: 1) moct dělat parkour co nejdéle a pokud možno se jím i živit. 2) předávat své zkušenosti dál a vybudovat dobrou základnu pro parkour v Česku – ať už ve formě znalostí či samotného sportovního zázemí, jako jsou hřiště či tělocvičny.Marie Jiřičková
*1983, Jablonec nad Nisou, běh

Běhat jsem začala, abych zahnala nepříjemné myšlenky a vyčistila si hlavu. Od indiánské chůze jsem se postupně pro pracovala k souvislému běhu a prvním závodům. Nyní jsem si oblíbila horské běhy. Od plážové povalečky jsem se postupně přetransformovala na milovnici hor, takže všude, kde se můžu kochat krásnými rozhledy, se mi líbí. :-)

Cíl na letošní rok: Posbírat umístění na bedně v každém závodě, do kterého nastoupím.Jarda Jisl
*1973, Jablonec nad Nisou, závody na koloběžce

Profesně se věnuji masážím, tejpování a výživovému poradenství. Pod rukama mi tak projdou mladí reprezentanti v běhu na lyžích nebo fotbalisté z Jablonce nad Nisou

Cíl na letošní rok: Dokončit závod CRAFT 1000 miles na koloběžce - nejlépe zase na prvním místě.

Adam Kotzmann
*1993, Šumperk, sjezdové lyžování

Lyžování se věnuji 16 let a z toho posledních 8 let jsem v reprezentaci ČR. V závodě rozhodují setiny, a proto jedu vždy na hraně maxima. Stejný postoj mám i k životu.Trénuji každý den 365 dní v roce, většinu času trávím na cestách a ve volných chvílích doháním studium a přivydělávám si na zimní sezónu.

Můj sportovní sen: Umístit se do top 5 na OH, pravidelně bodovat ve Světovém poháru.Milan Myšík
*1993, Benešov nad Ploučnicí, fourcross & enduro

Kdybych si měl představit ideální akci, tak to bude na Azurovém pobřeží nebo na Skotské vysočině, ale vždy s italským jídlem. Pojezdili bychom a natočilu nějaké to video.

Můj sportovní sen: Zůstat zdravý a nemít zranění :-) a vyhrát titul mistra světa ve 4X (které ale bohužel asi už nebude), takže mým snem je propracovat se do enduro špičky.
Jiří Ročárek
*1983, Nové Město na Moravě, dálkové běhy na lyžích

Lyžování se věnuji od malička, od roku 2002 jsem jezdil za Duklu Liberec, kde jsem se udržel ve tvrdé konkurenci tři roky. Po odchodu padla otázka, co dál…vždy se mi dařilo na delších tratích a tak tedy dálkové běhy byla dobrá volba, jak dál sportovat. Po roce a pár úspěších si mě všiml Fischer, který v té době vytvářel team a oslovil mě, jestli bych za ně nejezdil. Odpověď byla jasná…

Můj sportovní sen: Živit se běžeckým lyžováním.

Žádné komentáře:

Okomentovat